PL | EN
logo amron
allebank.pl linkedin.pl kreska
Kontakt
info@amron.pl
opbrazek

AKTUALNOŚCI > XVIII KONGRES FINANSOWANIA NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWYCH


2022-02-16 12:00:00
XVIII Kongres Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych

Po dwóch latach funkcjonowania w warunkach pandemicznych śmiało możemy stwierdzić, że koronawirus nie zahamował rozwoju nowych inwestycji mieszkaniowych. Nie wyhamował także wzrostu cen transakcyjnych ani wzrostu akcji kredytowania hipotecznego. Rok 2021 okazał się rokiem rekordów zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i kredytowym.Teraz dodatkowo przyszło nam się mierzyć z wysoką inflacją, rosnącymi kosztami kredytu hipotecznego i to w oparach Polskiego Ładu.

Na te i inne intrygujące pytania postaramy się odpowiedzieć w trakcie kolejnych spotkań, organizowanych w ramach XVIII Kongresu Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych. To tradycyjne spotkanie ekspertów i uczestników rynku mieszkaniowego, przedstawicieli sektora bankowego, środowisk akademickich, firm deweloperskich, rzeczoznawców majątkowych czy pośredników i doradców rynku mieszkaniowego realizowane było przez lata stacjonarnie w ostatnim tygodniu listopada. Otoczenie pandemiczne sprawiło, że po ubiegłorocznych doświadczeniach tegoroczny, XVIII Kongres odbędzie się w formule on-line i będzie składał się z kilku spotkań w ciągu roku 2022.

Stali „bywalcy” wcześniejszych edycji Kongresu wiedzą, że drugi dzień Kongresu zaczynaliśmy zawsze od prezentacji aktualnego Raportu AMRON-SARFiN. Pierwszy Raport pojawił się w listopadzie 2009 roku. Tym razem, podczas pierwszego spotkania – 28 lutego, zaprezentujemy uczestnikom tegorocznego Kongresu wnioski z 50. edycji Raportu.

A bezpośrednio po prezentacji czeka nas niezwykle interesująco zapowiadająca się dyskusja panelowa.

Z uwagi na wprowadzenie ograniczeń epidemicznych i konieczność zachowania wzmożonej ostrożności w organizacji spotkań i wydarzeń biznesowych, kierując się Państwa bezpieczeństwem, tegoroczna – XVIII edycja Kongresu odbędzie się w formule zdalnej.

Centrum AMRON jest współorganizatorem wydarzenia.

Więcej informacji, agenda i formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: aleBank.pl/KFNM

zwiazek banków polskich centrum prawa bankowego
org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org
Centrum AMRON | ul. Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa | e-mail: info@amron.pl | tel.: (+48) 22 463 47 50
Copyright © AMRON 2015
Powered by Efectoro.pl