PL | EN
logo amron
allebank.pl linkedin.pl kreska
Kontakt
info@amron.pl
opbrazek

AKTUALNOŚCI > STOWARZYSZENIE BUDOWNICZYCH DOMÓW I MIESZKAŃ PARTNEREM CENTRUM AMRON


2017-06-14 08:55:00
Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań partnerem Centrum AMRON

Wiarygodna informacja o wartości nieruchomości jest kluczowym elementem bezpieczeństwa w obrocie nieruchomościami oraz wzajemnego zaufania uczestników rynku. Dlatego też Centrum AMRON, wraz ze Stowarzyszeniem Budowniczych Domów i Mieszkań, podjęło współpracę na rzecz jawnego i powszechnego dostępu do informacji o transakcjach na rynku pierwotnym, włączając w to działania na rzecz promowania idei wprowadzenia do obrotu Elektronicznej Karty Nieruchomości.

Zgodnie ze statutem SBDiM, celem Stowarzyszenia jest działalność na rzecz rozwoju budownictwa mieszkaniowego w sferze organizacyjnej i prawnej. Stowarzyszenie propaguje również nowoczesne rozwiązania materiałowe, techniczne i technologiczne, a także finansuje i promuje inwestycje mieszkaniowe. Działalność Stowarzyszenia skupia się ponadto na budowie pozytywnego wizerunku inwestora mieszkaniowego, działalności naukowej, naukowo-technicznej, oświatowej oraz kulturalnej.

Centrum AMRON od ponad 12 lat działa na rzecz zwiększenia transparentności na rynku nieruchomości. Zaufało nam kilkaset podmiotów, w tym banki, rzeczoznawcy majątkowi i pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Współpracujemy również z innymi podmiotami prężnie działającymi na rynku nieruchomości, takimi jak Polski Związek Firm Deweloperskich, Polska Federacja Rynku Nieruchomości czy Stowarzyszanie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Niezmiernie nam miło, że do tego grona dołącza podmiot z rynku krakowskiego – Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

zwiazek banków polskich centrum prawa bankowego
org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org
Centrum AMRON | ul. Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa | e-mail: info@amron.pl
Copyright © AMRON 2015
Powered by Efectoro.pl