PL | EN
logo amron
allebank.pl linkedin.pl kreska
Kontakt
info@amron.pl
opbrazek

AKTUALNOŚCI > MAREK WIELGO LAUREATEM NAGRODY KWARTALNIKA „FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI” SZKLANE DOMY 2017


2017-11-30 13:00:00
Marek Wielgo Laureatem Nagrody Kwartalnika „Finansowanie Nieruchomości” SZKLANE DOMY 2017

Na wniosek Centrum AMRON, w 2017 roku Laureatem Nagrody Kwartalnika „Finansowanie Nieruchomości” SZKLANE DOMY został Marek Wielgo, redaktor naczelny serwisu budowlanego Muratorplus.pl, wieloletni dziennikarz „Gazety Wyborczej”.

Marek Wielgo jest niezwykle zaangażowany i zasłużony w dziedzinie popularyzacji problematyki związanej z rozwojem rynku nieruchomości i jego finansowania. Od października 1991 do końca stycznia 2017 roku pracował w „Gazecie Wyborczej”. Zaczynał w warszawskim dziale miejskim, a od 1993 pracował w dziale gospodarczym „GW”. Był też redaktorem naczelnym dodatku o tematyce budowlanej i nieruchomościowej – „Gazeta Wyborcza DOM” i pracował dla serwisu Wyborcza.biz.

Zawodowe zainteresowania i pasje Marka Wielgo od lat związane są z rynkiem mieszkaniowym, budowlanym, deweloperskim i finansowania nieruchomości. Jest uznanym komentatorem zjawisk i wydarzeń na tych polach, autorem kompetentnych publikacji i analiz ważnych dla milionów Polaków. Jak mało kto rozumie zmiany zachodzące w tych dziedzinach, co znajduje wyraz w jego publikacjach.

Od dawna aktywnie towarzyszy kolejnym inicjatywom Związku Banków Polskich. Nie tylko informuje o nich opinię publiczną, ale włącza się również osobiście w konkretne działania – w roli uczestnika dyskusji, prelegenta, prowadzącego debaty oraz moderatora. Szczególne uznanie zdobył podczas kolejnych Kongresów Finansowania Nieruchomości ZBP, w których systematycznie bierze udział, reagując na wygłaszane opinie i podsumowując debaty.

Jego opiniotwórcza rola oraz pozycja jest wyjątkowa i ma istotne znaczenie dla rozwoju rynku finansowania nieruchomości oraz sektora bankowego.

Gratulujemy!

zwiazek banków polskich centrum prawa bankowego
org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org
Centrum AMRON | ul. Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa | e-mail: info@amron.pl
Copyright © AMRON 2015
Powered by Efectoro.pl