PL | EN
logo amron
allebank.pl linkedin.pl kreska
Kontakt
info@amron.pl
opbrazek

AKTUALNOŚCI > CENTRUM AMRON PARTNEREM KONKURSU O NAGRODĘ IM. JERZEGO KLĄSKAŁY


2016-05-27 15:19:00
Centrum AMRON partnerem konkursu o Nagrodę im. Jerzego Kląskały

Centrum AMRON zostało współorganizatorem 9 edycji konkursu o Nagrodę im. Jerzego Kląskały.Nagroda ustanowiona przez Polską Federację Rynku Nieruchomości jest uhonorowaniem najlepszej pracy magisterskiej z zakresu rynku nieruchomości napisanej i obronionej w poprzednim roku. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji Konkursu, również w tym roku Centrum AMRON jest sponsorem nagrody głównej.

Patronem Konkursu wybrany został Pan Jerzy Kląskała (1950-2003), zaangażowany w rozwój polskiego rynku nieruchomości, który z pasją inicjował i realizował działania zmierzające do wykreowania zawodu pośrednika i nadania mu należytej rangi. Był inicjatorem powołania do życia wielu pożytecznych instytucji. Dzięki jego ciężkiej pracy powstało wiele rozwiązań, z których do tej pory korzystają rzesze pośredników w obrocie nieruchomościami.

Nagroda cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba przesyłanych prac magisterskich, których tematyka bezpośrednio dotyczy rynku nieruchomości.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie pracy dyplomowej do 31 października roku, w którym praca była obroniona. Zgłoszenia pracy dokonuje jej promotor poprzez wypełnienie oraz wysłanie wniosku, który dostępny jest na stronie PFRN, wraz z pisemnym uzasadnieniem zgłoszenia pracy do konkursu. Zgłoszenie do Nagrody jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez autora na publikację pracy przez PFRN, oczywiście z zachowaniem praw autorskich. Nagroda przyznawana jest w formie pieniężnej i wręczana w czasie ogólnopolskiego spotkania członków Federacji.

18 maja br. odbyło się posiedzenie Kapituły Nagrody, w skład której wchodzi m.in. Leszek A. Hardek Prezydent PRFN oraz Jacek Furga Prezes Centrum AMRON. W związku z tym, że na tle pozostałych prac dwie wyróżniały się tematyką oraz zawartością, postanowiono przyznać dwie równorzędne nagrody pieniężne w wysokości 3.000 zł:

Zachęcamy szkoły wyższe oraz inne ośrodki akademickie do udziału w konkursie. Działania na rzecz poprawy jakości i rozwoju polskiego rynku nieruchomości są niezmiennie ważne, a przyznawana nagroda stanowi zarówno wyróżnienie dla autora, jak i możliwość promocji ośrodka akademickiego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie PFRN.

zwiazek banków polskich centrum prawa bankowego
org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org
Centrum AMRON | ul. Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa | e-mail: info@amron.pl | tel.: (+48) 22 463 47 50
Copyright © AMRON 2015
Powered by Efectoro.pl