PL | EN
logo amron
allebank.pl linkedin.pl kreska
Kontakt
info@amron.pl
opbrazek

AKTUALNOŚCI > AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA UHONOROWANA MEDALEM KOPERNIKA ZWIĄZKU BANKÓW POLSKICH


2017-05-29 11:56:00
Agnieszka Gołębiowska uhonorowana Medalem Kopernika Związku Banków Polskich

W dniu 26 maja br. w Klubie Bankowca obyła się uroczystość z okazji 25-lecia Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. Spotkanie było okazją do podsumowania działalności firmy oraz wyrażenia podziękowań dla tych pracowników i współpracowników, którzy swoim zaangażowaniem i pracą w sposób szczególny zasłużyli się dla rozwoju polskiej bankowości.

Wśród osób uhonorowanych Medalem Mikołaja Kopernika Związku Banków Polskich znalazła się Agnieszka Gołębiowska, Dyrektor Centrum AMRON. Medal Mikołaja Kopernika ZBP został ustanowiony jako zaszczytne, honorowe wyróżnienie za wyjątkowe osiągnięcia dla rozwoju i bezpiecznego funkcjonowania polskiej bankowości. Agnieszka pracę w Centrum AMRON rozpoczęła w marcu 2009 roku. Z wykształcenia jest politologiem – ukończyła Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowe studia „Pieniądz i Bankowość” na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW oraz podyplomowe studia „PR w praktyce” na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest bankowcem z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze kredytów hipotecznych – w latach 2001-2003 pracowała w HypoVereinsabnk Banku Hipotecznym S.A., a następnie w latach 2003-2009 w Nykredit Realkredit A/S S.A. Oddział w Polsce. W Centrum AMRON Agnieszka jest odpowiedzialna za bieżące zarządzanie oraz koordynację realizowanych projektów, w szczególności w obszarze relacji z uczestnikami i odbiorcami usług Centrum, obsługi użytkowników Systemów AMRON i SARFiN, pozyskiwania nowych partnerów i adresatów oferty AMRON oraz kształtowania wizerunku Centrum AMRON.

Serdecznie gratulujemy!

zwiazek banków polskich centrum prawa bankowego
org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org
Centrum AMRON | ul. Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa | e-mail: info@amron.pl | tel.: (+48) 22 463 47 50
Copyright © AMRON 2015
Powered by Efectoro.pl