PL | EN
logo amron
allebank.pl linkedin.pl kreska
Kontakt
(+48) 22 463 47 50
opbrazek

SZKOLENIA > SZKOLENIA Z SYSTEMU AMRON


Użytkownikom, koordynatorom i administratorom Systemu AMRON proponujemy szkolenia, których celem jest przekazanie pełnej wiedzy na temat funkcjonalności, obsługi i wykorzystania Systemu w codziennej pracy.


Oferta szkoleniowa Centrum AMRON zakłada cykl dwóch szkoleń:

SZKOLENIE I STOPNIA "FUNKCJONALNOŚCI SYSTEMU AMRON"

Szkolenie przeznaczone dla Użytkowników z sektora bankowego, jak również dla rzeczoznawców, pośredników w obrocie nieruchomościami i wszystkich innych zainteresowanych Użytkowników Systemu. Celem szkolenia jest przekazanie pełnej wiedzy na temat dostępnych funkcjonalności i obsługi Systemu. Szkolenie zawiera część teoretyczną oraz praktyczną w formie warsztatów - każdy Użytkownik samodzielnie loguje się do Systemu i poznaje jego funkcjonalności poprzez praktyczne ćwiczenia. Szkolenia prowadzone są przez pracowników Centrum AMRON, na co dzień zaangażowanych w obsługę Użytkowników oraz rozwój Systemu.

Agenda szkolenia I stopniaszczegółowy zakres szkolenia I stopnia
Informacja o aktualnych terminach zaplanowanych szkoleń dostępna jest w zakładce KALENDARZ.


SZKOLENIE II STOPNIA "AMRON W PRAKTYCE BANKOWEJ"

Szkolenie poświęcone jest praktycznym sposobom wykorzystania Systemu AMRON w banku w kontekście wypełniania wymogów nadzorczych. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników banków, którzy uczestniczyli już w szkoleniu I stopnia i posiadają praktyczne doświadczenie w korzystaniu z Systemu AMRON. Podczas szkolenia omówiony zostanie cały proces pracy z kredytem hipotecznym, od etapu rozpatrywania wniosku kredytowego, przez obsługę kredytu w trakcie trwania umowy kredytowej, zarządzania ryzykiem kredytowym, aż po postępowanie egzekucyjne. Szkolenie kończy się testem teoretycznym - pozytywny wynik postępowania egzaminacyjnego jest jednym z wymogów formalnych uzyskania Certyfikatu i wpisania na listę certyfikowanych użytkowników Systemu AMRON.

Agenda szkolenia II stopniaszczegółowy zakres szkolenia II stopnia

Informacja o aktualnych terminach zaplanowanych szkoleń dostępna jest w zakładce KALENDARZ.


Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do Centrum AMRON mailem na adres info@amron.pl

Formularz zgłoszeniowypobierz formularz zgłoszeniowy na szkolenie

kontakt:
Aneta Sepczuk
Specjalista ds. Relacji z Klientami

tel. 22/ 463 47 59
kom. +48 723 723 797
aneta.sepczuk@amron.pl


zamknij newsletterzwiazek banków polskich centrum prawa bankowego linia
org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org org
Centrum AMRON | ul. Cicha 7 , 00-353 Warszawa | e-mail: info@amron.pl | tel.: (+48) 22 463 47 50
Copyright © AMRON 2015
Powered by Stämpfli Creative